Internet i tanie połączenia

Internet i tanie połączenia

Możliwość korzystania z tanich rozmów to przywilej dla wielu osób, które często dzwonią przykładowo za granicę. Wielu ludzi zastanawia się, gdzie mogą znaleźć tańsze usługi telekomunikacyjne. Z pomocą przychodzi Internet, który jak zwykle ma do zaoferowania ciekawe rozwiązania.

W sieci działa na rynku wielu mniej znanych operatorów telekomunikacyjnych, których atutem są niskie koszty połączenia za granicę. Obniżenie kosztów może być bardzo duże, szczególnie jeśli do tej pory korzystaliśmy z usług większych i bardziej znanych na rynku firm.

Oferowane w sieci tanie rozmowy mają na celu przynieść bardzo duże oszczędności w skali każdego miesiąca. Tak też dzieje się w praktyce, kiedy przykładowo za połączenie do Stanów Zjednoczonych na telefony komórkowe lub stacjonarne nie płacimy kompletnie nic!

Jakie ceny za połączenia na Ukrainę?

Ukraina to zdecydowanie jedno z bardziej strategicznych Państw dla Polski. Wiedzą o tym operatorzy, dlatego też na rynku znajdziemy wiele ofert dedykowanych pod połączenia dla tego Państwa. Czy jednak są to najlepsze ceny?

Wychodzi na to, że nie. W sieci tanie rozmowy na Ukrainę to kompletnie inne koszty niż te, które znamy z reklam telewizyjnych. Dla przykładu połączenie u jednego z najtańszych operatorów na telefony stacjonarne wynosi zaledwie 3 grosze za minutę połączenia. W wypadku telefonów komórkowych mówimy o kwocie 7 groszy za minutę.

Znając ceny warto zestawić je ze swoim aktualnym planem taryfowym.

Share