Dobra agencja SEO

Dobra agencja SEO

Search Engine Optimization lub SEO to praktyka, dzięki której Twoja witryna jest jak najbardziej przyjazna dla Google – dzięki temu uzyskuje się wyższe pozycje organiczne na stronach wyników wyszukiwania (SERP), co z kolei skutkuje większą liczbą potencjalnych klientów odwiedzających Twoją witrynę.

Usługi agencji SEO

Skuteczna strategia SEO jest zbudowana zgodnie z Twoimi celami biznesowymi. Poniższe usługi wyjaśniają, w jaki sposób podchodzimy do SEO w wielu typowych celach.

  • Zawartość witryny – optymalizacja treści na stronie powinna być sercem każdej długoterminowej strategii SEO. Bez niego niemożliwe jest kierowanie ruchu na najważniejsze wyszukiwane hasła. Naszym celem jest upewnienie się, że Twoje strony zdobywają jak najwięcej zaangażowanych użytkowników dzięki wysokiej jakości treściom.
  • Link building – linki stanowią kluczową część dobrze przemyślanej strategii SEO – zoptymalizowany profil linków ma wymierne korzyści w zakresie pozycjonowania witryny w wynikach organicznych.
  • Lokalne SEO – dla firm z fizyczną lokalizacją lub klientów na określonym obszarze, kierowanie na lokalnych odbiorców.
  • Pozycjonowanie stron mobilnych – pozycjonowanie pod urządzenia mobilne ma kluczowe znaczenie dla sukcesu online. Wyszukiwanie mobilne już od kilku lat ma przewagę nad wyszukiwaniem z komputerów, więc strona dostosowana do smartfonów to must-have e-commerce w tych czasach!

To oczywiście tylko niewielka część działań, które są wdrażane podczas optymalizacji. Jakie są pakiety i cena pozycjonowania stron? Zachęcamy do zapoznania się cennikiem usług SEO na stronie blumo.pl

Onsite SEO: dbanie o wrażenia użytkownika

Czy masz odpowiedni adres URL i opisy meta? Jak wygląda ogólny projekt Twojej witryny? Czy ładuje się szybko? Jakie jest doświadczenie użytkownika podczas pobytu na stronie? Wreszcie, czy Twoje treści są wewnętrznie linkowane?

Jednym ze sposobów na zadowolenie użytkowników jest skrócenie czasu ładowania strony. Niektóre popularne taktyki obejmują lekkie struktury kodowania, minimalizowanie rozmiarów obrazów, wykorzystywanie przycisków mediów społecznościowych i minimalizowanie kodu JavaScript. Prawie 50% użytkowników oczekuje, że strona załaduje się w dwie sekundy lub mniej.

Innym sposobem na ulepszenie UX Twojej witryny jest uporządkowanie i uproszczenie nawigacji w witrynie – uporządkowanie stron w tematyczne kategorie czy opcja filtracji wyników w sklepie internetowym. Zauważyłeś, że Twojej stronie może rzeczywiście brakować pewnych elementów? Onsite SEO i inne ulepszenia otrzymasz w pakiecie SEO w Blumo – sprawdź ceny pozycjonowania stron.

Monitoring pozycji – sprawdzanie pozycji w Google

Każdemu twórcy czy właścicielowi firmy zależy, żeby mieć wysoką pozycję w Google. Obserwowanie, jak Twoja marka trafia na pierwsze miejsce w przypadku wysoce konkurencyjnego słowa kluczowego, jest jak aktor, który widzi swoje nazwisko na billboardach Broadwayu.

W przypadku wielu marek najłatwiejszym sposobem na wspięcie się na szczyt algorytmu jest sprawdzanie pozycji w Google. Monitoring pozycji to przeprowadzanie dogłębnych badań słów kluczowych i dążenie do zdobycia najlepszego miejsca we fragmentach Google i organicznych wynikach wyszukiwania.

Monitoring pozycji – rola słów kluczowych

Słowa kluczowe uwzględniają to, czego szukają ludzie w prawdziwym życiu i pomagają wyświetlać Twoje treści, gdy używają tych wyszukiwanych haseł. Znajomość terminów wprowadzanych przez użytkowników, aby znaleźć Twoją witrynę, jest pierwszym krokiem w zrozumieniu funkcji SERP i stworzeniu skutecznej strategii SEO skierowanej do potencjalnych, gotowych do zakupu klientów.

Agencja SEO Blumo doskonale zdaje sobie sprawę z roli słów kluczowych, dlatego dba o regularne sprawdzanie pozycji w Google Twojej strony. Wdraża systematycznie strategię SEO dopasowaną do indywidualnych celów biznesowych Twojej firmy i wprowadza ewentualne weryfikacje na podstawie wahań pozycji w Google. Klienci otrzymują cykliczne raporty, dzięki czemu mogą również być na bieżąco z postępami prac. Sprawdź pakiety i ceny pozycjonowania stron w agencji SEO Blumo i oddaj swoją witrynę w ręce profesjonalistów!

Share