Zastanawiasz się nad wyborem antywirusa? Przetestuj G DATA za darmo.

Zastanawiasz się nad wyborem antywirusa? Przetestuj G DATA za darmo.

Bezpieczeństwo online odgrywa w 2023 roku bardzo ważną rolę. Za pośrednictwem urządzeń elektronicznych załatwiamy bowiem dosłownie wszystko, a w związku z tym przechowujemy także dane do bankowości oraz inne cenne informacje. Darmowy antywirus na 30 dni od G DATA pozwala zaznajomić się z najwyższym poziomem ochrony przed zagrożeniami w sieci.

Antywirus Windows 10/11 G DATA — dlaczego warto?

Antywirus Windows 10/11 G DATA to oprogramowanie antywirusowe, które zasługuje na uwagę ze względu na swoje liczne zalety. Trzeba bowiem pamiętać między innymi o:

  • bardzo wysokiej skuteczności działania,
  • ochronie bankowości online,
  • skanerze poczty,
  • blokowaniu wirusów szyfrujących.

Bardzo wysoka skuteczność działania to wynik między innymi silnika bazującego na dwóch niezależnych technologiach ochronnych. Zabezpieczenie bankowości online oznacza, że trojany bankowe nie przedostaną się do Twojego komputera. W związku z tym możesz być spokojny o swoje środki finansowe. Skaner poczty natomiast pozwala Ci ze spokojem przeglądać wiadomości. Blokowanie wirusów szyfrujących z kolei sprawia, że wykrywane i zatrzymywane są działanie, które tworzą zagrożenie zaszyfrowania plików i wymuszenia okupu. 

Pamiętaj także o tym, że G DATA jest oprogramowaniem bardzo uniwersalnym. W związku z tym świetnie sprawdza się zarówno na systemach operacyjnych Windows, jak i iOS. Sprawdź zatem oba te warianty na poniższych stronach internetowych: https://gdata.pl/antywirus-windows oraz https://gdata.pl/antivirus-for-mac.

Darmowy antywirus — jakie daje możliwości?

Darmowy antywirus (dostępny tutaj: https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni) pozwala przede wszystkim zapoznać się z możliwościami oprogramowania. To zatem doskonały sposób na przemyślenie decyzji zakupowej. Antywirus Windows 10/11 G DATA w wersji darmowej na okres testowy jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż programy antywirusowe całkowicie za darmo. 

W tym pierwszym przypadku korzystasz bowiem z pełnej funkcjonalności płatnego softu. Tym sposobem nie masz żadnych ograniczeń, a po zakończeniu okresu testowego możesz od razu wykupić licencję i kontynuować korzystanie z G DATA. Bez względu na to, czy wybrałeś antywirus Windows 10/11, czy też antywirus Mac. 

Podsumowując, jeśli zastanawiasz się nad wyborem antywirusa, najlepszym rozwiązaniem jest przetestowanie go w wersji bezpłatnej. Skorzystaj z programu G DATA w sytuacji, gdy zależy Ci na zapoznaniu się ze wszystkimi funkcjonalnościami. Zalety tego oprogramowania to między innymi: wysoka skuteczność, ochrona bankowości online, skaner poczty, a także blokowanie wirusów szyfrujących. W trakcie trwania okresu testowego masz także możliwość skorzystania ze wsparcia technicznego. Pamiętaj również, że w każdej chwili możesz zamienić darmowy antywirus na płatną wersję. Zrób to najpóźniej po 30 dniach. Ceny są bowiem naprawdę atrakcyjne. 

Share