RB Lipsk dziś po zwycięstwo?

RB Lipsk dziś po zwycięstwo?

W dniu dzisiejszym czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w lidze Niemieckiej. Naprzeciw siebie staną drużyny RB Lipsk i VfB Stuttgart. Obie drużyny podchodzą do tego meczu z bardzo dużymi osłabieniami, choć to VfB Stuttgart ma więcej absencji w składzie. Kto z takiego spotkania wyjdzie z trzema punktami?

Początek sezonu ligi Niemieckiej zdecydowanie należy do VfB Stuttgart. W pierwszej kolejce, drużyna zdobyła pewne 3 punkty, notując wynik 5:1 na własnym boisku. Z kolei RB Lipsk zanotował nieoczekiwaną, pierwszą przegraną, już w pierwszej kolejce. Niemniej jednak to RB Lipsk jest dziś mianowany faworytem, ponieważ jest to zdecydowanie bardziej kompletna drużyna z wielkimi ambicjami.

Pytanie pozostaje jednak o VfB Stuttgart, który pomimo absencji, wydaje się być aktualnie w zdecydowanie lepszej formie. Bardzo trudno określić wynik dzisiejszego spotkania, skutkiem czego najlepiej sugerować się ilością bramek w tym spotkaniu.

Gdzie mogę obstawić ten mecz?

Jeśli interesuje Cię obstawianie, zobacz jaką ofertę na ten mecz mają legalni i najlepsi bukmacherzy w Polsce. Ich oferta powinna pomóc znaleźć Ci propozycje, których poszukujesz!

Share