Leicester zagra dziś z Arsenalem

Leicester zagra dziś z Arsenalem

Dzisiejszy dzień z pewnością należy do piłkarskich perełek w Premier League. Zarówno mecz między Leicester a Arsenalem, jak i Tottenhamu z Manchesterem United należą do tych, które mogą wzbudzić w nas duże emocje. Nic więc dziwnego, że już o 13:30 wielu z nas będzie zasiadać do ekranów komputerów i telewizorów, aby obejrzeć pierwsze, hitowe spotkanie w ramach Premie League.

Leicester powalczy o 3 punkty

Sytuacja obu drużyn jest niezwykle ciekawa, albowiem zarówno Leicester jak i Arsenal mocno potrzebują trzech punktów. Obie drużyny utkwiły w środku tabeli Premier League, co zarówno jednej jak i drugiej drużynie najzwyczajniej w świecie nie przystaje. Skutkiem tego, Leicester będzie chciało wykorzystać okazję na swoim boisku, aby odskoczyć drużynie Arsenalu.

Czy tak jednak się stanie? Jeszcze dziś będziemy znali odpowiedź na to pytanie!

Oferta legalnych bukmacherów

Przy tej okazji warto wspomnieć o legalnej ofercie bukmacherów, którzy na to spotkanie przygotowali specjalne kursy. Co prawda zarówno Leicester jak i Arsenal nie są faworytami tego spotkania, to legalni bukmacherzy w Polsce mają nam do zaoferowania bardzo ciekawe kursy na to spotkanie.

Pamiętajmy, legalne obstawianie jest możliwe w wieku 18 lat wzwyż, a także przy pomocy legalnych bukmacherów!

Share