Czy Manchester dostanie się do Ligi Mistrzów?

Czy Manchester dostanie się do Ligi Mistrzów?

Wiele na to wskazuje, lecz takie spotkanie jak dziś, trzeba po prostu wygrać. Manchester United to drużyna, która w tym sezonie nie rozczarowuje, choć brakuje jej jeszcze troszkę do tego, aby zadowolić swoich kibiców. Co prawda drużyna nie liczyła się w tym sezonie o mistrzostwo kraju, lecz powrót do Ligi Mistrzów z pewnością zrekompensuje to kibicom.

Dzisiejszy mecz z West Ham United z pewnością należy do tych, które trzeba wygrać. Jednak nie będzie to mecz prosty, ponieważ West Ham jest aktualnie w dość ciekawej formie. Ostatnie dwa zwycięstwa z Watfordem i Nowich mogą napawać zadowoleniem. Jednak czy to wystarczy na United?

Z Kolei Manchester United ostatnio uległ drużynie Chelsea, która jednak wydaje się być aktualnie w bardzo dobrej predyspozycji, dlatego nie ma co przyrównywać tego, do dzisiejszego spotkania. Piłkarze United na pewno wyjdą mocno zmotywowani i pokażą klasę na boisku!

Można pograć u legalnych bukmacherów

Jest ku temu okazja, ponieważ mecz jest dostępny u Polskich i legalnych bukmacherów. Jeśli nie wiedzą Państwo którzy to, polecana jest lista bukmacherów, która wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Share