Nowoczesne podłogi – jakie panele są obecnie modne?

Nowoczesne podłogi – jakie panele są obecnie modne?

Współczesne wzornictwo powraca do ponadczasowych podłóg układanych na wzór jodełki. Dawniej, takie rozwiązanie było bardzo kosztowne, a dodatkowo, wiązało się z trudnym montażem. Dzisiaj możemy jednak liczyć na funkcjonalne panele podłogowe w jodełkę dostępne w ostatniej kolekcji Trendtime 3 stworzonej przez niemiecką markę Parador.

Jest to gama produktów adresowanych do wszystkich osób, które chcą prosty i szybki sposób położyć w swoim domu podłogę w charakterystyczny wzór jodełki. Panele są znacznie większe od klepek oraz posiadają wygodny system łączenia prostopadłego na zatrzask. Dzięki temu, nawet bez specjalistycznie wiedzy możemy samodzielnie położyć taką podłogę w sowim domu.

Marka Parador jest znana z wysokiej jakości wykonania, dzięki czemu, nie musimy się martwić o trwałość naszego parkietu. Podłoga w jodełkę bez klejenia stale poszerza grono sympatyków. Jest to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań chwalonych przez współczesne wzornictwo. Jeśli szukasz połączenia elegancji z funkcjonalnością, panele Parador to strzał w dziesiątkę. Panele w jodełkę przez wiele lat będą odznaczać się fenomenalnym wyglądem.

Share