Mezoterapia igłowa

Na czym polega mezoterapia igłowa? Kiedy warto zapisać się na zabieg? Sprawdzamy!

Mezoterapia igłowa – na czym polega?

Mezoterapia igłowa to nieinwazyjny i skuteczny sposób na odmładzanie oraz poprawę kondycji skóry. Wykonywana jest w gabinetach medycyny estetycznej przez doświadczone i wykwalifikowane osoby, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Na czym dokładnie polega mezoterapia igłowa? Na dostarczeniu w głąb skóry specjalnie skomponowanej mieszkanki składającej się z kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, które wstrzykuje się za pomocą igły.

Mezoterapia igłowa – kiedy warto zapisać się na zabieg?

Mezoterapia igłowa przyda się każdemu, kto chce zatrzymać postępujące procesy starzenia się skóry. Z jej pomocą można spłycić zmarszczki, a także sprawić, że skóra znów będzie wyglądała ładnie.

Warto pamiętać, że mezoterapia igłowa daje szansę poprawić kondycję skóry, więc każdy, kto potrzebuje regeneracji, również może zapisać się na zabieg.

Jak często można wykonywać zabieg mezoterapii igłowej?

Jak już wiemy, efekty zabiegu są widoczne tuż po jego wykonaniu. Aby jednak mieć w pełni zadowalające efekty, powinniśmy powtarzać zabieg od 3 do 6 razy w odstępach do około dwóch tygodni.

Aby utrzymać zadowalający nas efekt mezoterapii, powinniśmy poddawać się jej co kilka lub kilkanaście tygodni od pierwszego zabiegu. Nie jest to zabieg permanentny, więc wymaga powtórzeń, jeśli liczymy na utrzymanie efektu.

Share