Czy Real Madryt pokona Valencie?

Czy Real Madryt pokona Valencie?

Kolejny dzień to kolejne powroty na boiska. Dziś swój drugi mecz rozegra Real Madryt. Drużyna z Madrytu zmierzy się z Valencią, która pomimo braku jakości w tym sezonie, nadal pozostaje groźnym przeciwnikiem. Czy Real Madryt tak jak Barcelona sięgnie po kolejną wygraną?

Spotkanie z pewnością będzie ciekawe i będzie obfitować w zwroty akcji. Pomimo gry na swoim boisku (przypomnijmy iż mecz rozegrany zostanie na boisku rezerw Realu Madryt w związku z przebudową Santiago Bernabeu) możemy spodziewać się dziś nieziemskiego spotkania. W drużynie Realu zabraknie oczywiście Luki Jovica, Lucasa Vazqueza, Nacho a także Mariano Diaza. Duże braki? Biorąc pod uwagę ławkę Realu nie jest to aż tak wielka strata. Jak to wygląda u rywali?

Valencia boryka się z dość bolesnymi stratami ponieważ do gry nie wraca Gabriel, Garay i Piccini. Jak na kadrę Valencii braki są dość odczuwalne i będzie je można odczuć w grze. Ostatni mecz na wyjeździe wygrał zdecydowanie Real Madryt. Czy tak będzie również dzisiejszego dnia?

Spotkanie dostępne u bukmachera

Oczywiście ten mecz będzie można obstawić u legalnych bukmacherów w naszym kraju. Jednym z nich jest bukmacher bez podatku, który daje możliwość gry bez podatku w określonych godzinach i przy określonej liczbie spotkań po odpowiednich kursach.

Warto poznać szczegóły i skorzystać z tej promocji!

Share