Tottenham – Lask: gra o odkupienie i 3 punkty

Tottenham – Lask: gra o odkupienie i 3 punkty

Jose Mourinho jak zwykle ma o czym myśleć. Przed nim mecz z LASK, które jest jedną z lepszych drużyn na terenie Austrii. Póki co drużyna nie notuje spektakularnych wyników, jednakże ostatni mecz pokazał, że nie można lekceważyć żadnego rywala.

Dziś w Londynie spodziewamy się raczej powrotu do łask ekipy Jose Mourinho, która będzie mogła zrekompensować się kibicom. Ostatni remis zasiał duże wątpliwości w ekipie Jose Mourinho, jednak nie ma czasu na rozpaczanie. Dziś mecz z drużyną LASK, który pod wodzą Jose Mourinho powinien być wygrany.

Aktualnie Tottenham zajmuje 7 lokatę w Premier League, mając na koncie 15 bramek strzelonych i 8 straconych. Nie jest to z pewnością miejsce w tabeli, którym można się pochwalić, jednakże drużyna LASK także jest na 5 lokacie, mając na koncie 5 bramek strzelonych i 5 straconych.

Mecz idealny na rozpoczęcie przygody bukmacherskiej?

Według niektórych osób, jest to idealny mecz na rozpoczęcie swojej przygody bukmacherskiej. Jeśli jednak nie wiemy, jak zacząć zarabiać na bukmacherce, zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem, który objaśni nam wszystkie aspekty legalnej gry w Polsce!

Share