Czy Barcelona podąży za Realem Madryt?

Czy Barcelona podąży za Realem Madryt?

Wczorajsze spotkanie Realu Madryt zakończyło się wynikiem 0:3 na terenie Cadiz. Dziś kolejne drużyny z TOP 3 La Liga zmierzą się ze swoimi rywalami. Najciekawiej wygląda spotkanie Barcelony, która zmierzy się z bardzo tragicznie radzącym sobie Getafe. Czy jednak Barcelona będzie w stanie pokonać słabo grającego ostatnimi czasy przeciwnika?

Sytuacja Barcelony jak i Getafe wygląda podobnie. Obie drużyny zmagają się z podobną ilością kontuzji, niemniej jednak to Barcelona radzi sobie w tym aspekcie lepiej. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż wszystkie ostatnie spotkania (prócz tego z Realem Madryt) były wygrane. Natomiast Getafe w tym aspekcie zawodzi po całości, ponieważ w większości wypadków przegrywa swoje spotkania, maksymalnie je remisując.

Trzeba jednak oddać, że obie drużyny o coś walczą. Barcelona będzie podchodzić do tego spotkania jednak nadzwyczaj poważnie, ponieważ po ostatnim zwycięstwie w Pucharze Króla, jest to ostatni front do walki i uratowania sezonu. Warto jednak pamiętać, że dzisiejszego dnia swoje spotkania rozgrywa Atletico Madryt, które także jest stawiane w roli faworyta. Dlatego Barcelona musi sięgnąć dziś po 3 punkty, jeśli chce wygrać La Ligę!

Możliwość legalnego obstawienia tego spotkania

Jeśli chcemy obstawić to spotkanie w pełni legalnie, warto wejść na stronę internetową, na której znajduje się lista legalnych bukmacherów – dzięki niej będziemy wiedzieć, gdzie możemy obstawić spotkanie zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów.

Share