2020 rok i przyszłość kryptowalut

2020 rok i przyszłość kryptowalut

Rok 2019 coraz bliżej zakończenia a rynek walut coraz bardziej pobudzony. W ostatnich tygodniach widzimy notoryczne spadki na cenie Bitcoin i z pewnością sytuacja może zastanawiać szczególnie wiele nowych osób, które dopiero co wdrążają się w ten temat. Czy jednak faktycznie mamy się czego obawiać?

Bitcoin to kryptowaluta która od wielu lat jest obecna na rynku i która nie jedno przeszła. Jak zaznacza słusznie serwis https://crypto-expert.co.uk spadki są naturalną koleją rzeczy, szczególnie kiedy sytuacja na rynku przez kilka miesięcy była dość stabilna. Użytkownicy mogli cieszyć się zyskami, które w pierwszym kwartale 2019 roku skoczyły do dość zadowalających poziomów.

Osoby które postanowiły się wstrzymać dziś muszą jeszcze bardziej wierzyć w swoją wizję. Aktualnie nadal możemy zarabiać na Bitcoin sprzedając ją poniżej 7 tysięcy dolarów, jeśli udało się nam załapać na niszę na poziomie 3 tysięcy dolarów. Zysk będzie spory, choć wielu wierzy w mocne odbicie.

Takie powinno przyjść w 2020 roku. Jest to rok który faktycznie ma prawo namieszać na rynku kryptowalut i który jest oczekiwany przez wielu inwestorów, którzy pomimo spadków cen, dziś nie ruszają na swoich portfelach kryptowalut.

Share